Eko Gruz

Wywóz gruzu, odpadów i śmieci Szczecin

Nasze usługi to przede wszystkim:

Nasza misja:

Jesteśmy liderem na rynku we Wrocławiu, Głogowie i Szprotawie jeśli chodzi o wywozu gruzu, śmieci i odpadów. Pragniemy oferować nasze usługi na możliwie najwyższym dostępnym poziomie, aby w pełni zaspokoić wszelkie potrzeby naszych klientów. W związku z powyższym odpowiadamy na wszelkie zgłoszenia i z każdym kontrahentem ustalamy wszystko indywidualnie. To właśnie podejście sprawia, iż zawsze obydwie strony będą zadowolone. Ze strony naszej firmy można liczyć na pełną fachowość i współpracę na najwyższym poziomie.

Zaprzyjaźnione strony

Działamy na rynku usług związanych z wywozem gruzu, wywozem śmieci oraz wywozem wszelkiego rodzaju odpadów w Głogowie, Szprotawie oraz we Wrocławiu już od 1996 roku czyli blisko 20 lat. Tak duże doświadczenie oraz szereg wykonanych zleceń pozwala nam określać się mianem lidera na dolnośląskim rynku usług recyklingowych.

Swoje usługi wykonujemy przede wszystkim w Głogowie, Szprotawie oraz we Wrocławiu oraz w całym województwie dolnośląskim. Oznacza to iż obsługujemy także klientów z takich miejscowości jak: Legnica, Lubin, Polkowice, Ścinawa, Szprotawa, Jawor, Złotoryja, Chojnów

Eko Gruz
ul. Arkońska 28
Głogów 71-470

----------------------------------

tel. 794 699 933